#1 2009-02-04 19:51:53

SmoQu

HoKage

1241453
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Awansowanie na wyższą rangę

Żeby to zrobić musicie przejść odpowiednią ilość postów i zgłosić się do jednego z Kage, który zada wam kilka pytań i przeprowadzi z wami walkę sprawdzającą. Walki będą polegały głównie na złapaniu dzwoneczków oraz próby wygrania z Kage.

Ilość potrzebnych walk na rangę:

Uczeń akademii: Zwykły uczeń akademii który dopiero zaczął drogę ninja. Wymagane 0 postów

Genin: Pierwszy stopień waszej przygody, gdzie ukończyliście już akademię. Wymagane 20 postów

Chunin: Lekko doświadczony Shinobi który może już zostać Sensei. Wymagane 50 postów

Jounin: Bardzo doświadczony i silny wojownik. Wymagane 120 postów

ANBU: Specjalna jednostka. Prawa ręka Kage. Wymagane 250 postów

Klasa S: Tak zwany Sannin. Jest legendarnie silny i sławny. Siłą dorównuje Kage. Wymagane 500 postów

Kage: Najsilniejsza postać. Każda wioska może posiadać tylko jednego Kage. Wymagane 1500 postów, albo przy naborze na administratorów.

Tak więc jeśli uzyskacie odpowiednią ilość postów na swoją rangę, powiadomcie o tym Kage i przejdźcie pomyślnie testy, wtedy awansujecie.


Wioska: Konoha
Ranga: Hokage
Kekkei Genkai: Sharingan - Poziom 5
Złoto: MAX
Kontrakt: Psy
Techniki: Wszystkie
Chcę zostać: Hokage już jestem więc nie wiem kim mogę zostać, ale najlepiej dobrym i lubianym wojownikiem i nauczycielem =)
Artefakty: -----
Sensei: ----
Items: Strój Kage; 20 Shurikenów; 20 Kunai; Sztylety Sai; Bandaże; Opaska Wioski Liścia; Maska Kakashiego; Shinobi Bag; Lańcuch; Rękawice Kakashiego.

http://anime-manga.top-100.pl/?we=SmoQu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgmu.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.architektura08.pun.pl www.pl.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl