#1 2009-02-07 18:51:48

SmoQu

HoKage

1241453
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Poszukuję

Witam, chciałbym na wstępie powiedzieć o co mi chodzi. Chciałbym stworzyć grę forumową która spodoba się i przyciągnie wielu ludzi. Chciałbym by była o tematyce mangi bądź anime, nie musi być to Naruto. W tym celu chciałbym zbudować stronę, a nie forum i właśnie dlatego potrzebuję pomocy.

Szukam ludzi kreatywnych, gotowych do współpracy i przynajmniej trochę znających się na rzeczy. Mam nadzieję że znajdę kogoś, kto tak jak ja, interesuje się właśnie takimi rzeczami.

Mam nawet na początek pewien pomysł, ale do zrealizowania go potrzebuję waszej pomocy.

Chętni proszę wpisywać się do tego wątku, bądź pisać do mnie na GG: 1241453

Z niecierpliwością czekam na wasze wiadomości =)


Wioska: Konoha
Ranga: Hokage
Kekkei Genkai: Sharingan - Poziom 5
Złoto: MAX
Kontrakt: Psy
Techniki: Wszystkie
Chcę zostać: Hokage już jestem więc nie wiem kim mogę zostać, ale najlepiej dobrym i lubianym wojownikiem i nauczycielem =)
Artefakty: -----
Sensei: ----
Items: Strój Kage; 20 Shurikenów; 20 Kunai; Sztylety Sai; Bandaże; Opaska Wioski Liścia; Maska Kakashiego; Shinobi Bag; Lańcuch; Rękawice Kakashiego.

http://anime-manga.top-100.pl/?we=SmoQu

Offline

 

#2 2009-02-08 18:52:35

Senji-sama

Genin

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poszukuję

Ja z chęcią pomogę ^^ . Jak coś pisz na gg ,znasz je XD .


Wioska: Konoha
Ranga:  Genin
Kekkei Genkai: Sharingan lvl. 1
Złoto: 1100
Kontrakt: ----
Techniki: Aryijigoku no jutsu , Chidori / Raikiri , Kawarimi no Jutsu , Kage Bunshin no Jutsu , Kirin
Chcę zostać: Władcą xD .
Artefakty:  -----
Sensei: SmoQu-sempaj
Items: 20 Shurikenów i 15 Kunai

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.pl.pun.pl www.rpgmu.pun.pl www.architektura08.pun.pl