#1 2009-02-04 19:35:52

SmoQu

HoKage

1241453
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 75
Punktów :   
WWW

Walki

Starcia odbywają się na forum w dziale "Walki" pomiędzy dwoma przeciwnikami. W tym celu tworzycie nowy temat o nazwie: "A vs. B" gdzie A to twój nick, a B to nick przeciwnika. Polega to na tym że pisze się na przemian posty z własnym tekstem w którym opisujecie sposób ataku przeciwnika, wasz przeciwnik robi to samo. Niemożliwe jest Edytowanie postów, jest to karalne banem lub szlabanem. Podam teraz przykład takiej walki:

A-Przeciwnik pierwszy
B-Przeciwnik drugi

Tytuł tematu: A vs. B

Pierwszy post przeciwnika A:
Aktywuję moje Kekkei Genkai i tworzę 3 klony. 2 z nich cię atakują cię z różnych stron, a ja chowam się do lasu razem z jednym klonem.

Pierwszy post przeciwnika B:
Wyskakuję na 3 metry w górę i atakuję twoje dwa klony nożami po czym znikają. Tworzę 2 klony które mnie otaczają i czekam na ciebie.

etc.
Chyba już wiecie o co chodzi.

Jeszcze kilka zasad:
-Jeśli przeciwnik nie odpisze w ciągu 5 min, wygrywasz walkę.
-Nie można edytować postów w czasie walki
-Nie można oszukiwać np. ktoś atakuje was tak że już nie ma z tego ucieczki, a wy piszecie nagle że lecicie 20 m. w górę, rzucacie shurikena i on ginie
-Każda walka będzie sprawdzana przez Kage, ale osób upoważnionych do tego


Wioska: Konoha
Ranga: Hokage
Kekkei Genkai: Sharingan - Poziom 5
Złoto: MAX
Kontrakt: Psy
Techniki: Wszystkie
Chcę zostać: Hokage już jestem więc nie wiem kim mogę zostać, ale najlepiej dobrym i lubianym wojownikiem i nauczycielem =)
Artefakty: -----
Sensei: ----
Items: Strój Kage; 20 Shurikenów; 20 Kunai; Sztylety Sai; Bandaże; Opaska Wioski Liścia; Maska Kakashiego; Shinobi Bag; Lańcuch; Rękawice Kakashiego.

http://anime-manga.top-100.pl/?we=SmoQu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pl.pun.pl www.rpgmu.pun.pl www.architektura08.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.forumair.pun.pl